14 marca 2021r. odbyły się MISTRZOSTWA MAKROREGIONU ŚLĄSKIEGO KARATE KYOKUSHIN ORAZ MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW KARATE KYOKUSHIN. Po raz pierwszy w historii zostały połączone dwa makroregiony (Śląski i Dolnośląski) w jeden turniej. Tym bardziej impreza zyskała na popularności wśród zawodników.

Klub Champion reprezentowała dwójka zawodników w walkach full kontaktowych: Hanna Marciniak (kat. Juniorek +60kg) oraz Kamil Kaliński (kat. Senior open). Trenerem prowadzącym drużynę był Daniel Bukowy.

Zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze na macie pokazując wysoką dyspozycję w tym dniu. Kamil Kaliński zdobył złoty medal w prestiżowej kategorii mężczyzn open, wygrywając finałową walkę poprzez kopnięcie na głowę przeciwnika zdobywając wazari. Hania Marciniak jest aktualną Mistrzynią Polski Juniorek, która pokazała wysoki poziom, znacznie górując siłą fizyczną nad swoimi przeciwniczkami, zdobywając brązowy medal. Serdecznie gratulujemy występów naszym Championom i już przygotowujemy się do następnych zawodów.