Miło nam poinformować, że wczoraj odbyły się Eliminacje do Mistrzostw Europy Kadetów i Młodzieżowców w Rzeszowie, na których dwójka zawodników z naszego klubu zdobyła medale.

Marcel Niemczyk wystartował w kategorii -85kg. Pierwszą walkę stoczył z przeciwnikiem z Lublina i zwyciężył ją zdobywając punkt tuż przed zakończeniem czasu. Drugą walkę po dogrywce oddał konkurentowi z Warszawy i ostatecznie uplasował się na drugim miejscu. Tym samym Marcel zdobył kwalifikacje i pojedzie jako reprezentant Polski na Mistrzostwa Europy, które już będą miały miejsce w listopadzie.

Adrianna Mrówka przyjechała na studia do Opola i trenuje w klubie Champion. Na turnieju jednak reprezentowała swój macierzysty klub z Bartoszyc. Cieszymy się z sukcesu Adrianny ponieważ ona również stoczyła zacięte pojedynki z dogrywkami. Po trzech walkach Ada uplasowała się na trzecim miejscu także zdobywając kwalifikacje na ME.

Był to pierwszy start klubu Champion na turnieju i jesteśmy szczęśliwi, że zakończył się sukcesem, na który pracował cały zespół: Daniel Bukowy (przygotowania zawodników), Wojciech Radziewicz (sędzia) oraz Sandra Bukowa (sekundant). Czekamy na dalsze medale w listopadzie!