Miło nam poinformować, że nasza zawodniczka zajęła 3 miejsce na Mistrzostwa Europy Młodzieżowców Karate Kyokushin w Budapeszcie. Zawody odbyły się 23-24 listopada 2018r.
Adrianna reprezentująca Polskę na co dzień trenuje w Klubie Champion w Opolu. Wystartowała w konkurencji kumite U21 kobiet -50kg.
Pierwszą walkę wygrała przed czasem wykonując imponujące kopnięcie kolanem na głowę przeciwniczki z Ukrainy. Druga walka była bardzo wyrównana i dopiero w dogrywce sędziowie wskazali werdyktem 3-2 na zawodniczkę z Litwy.
Z naszego klubu wystartowało jeszcze dwóch zawodników: Marcel Niemczyk w kat. -85kg oraz Kamil Kaliński w kat. +90kg.
Po udanym występie niestety nie udało się im wejść do strefy medalowej i uplasowali się na pozycjach 5-8 miejsce.
Trenerem zawodników oraz sędzią na turnieju był Wojciech Radziewicz.